KİRACI DANIŞMANLIĞI

KİRACI DANIŞMANLIĞI

Türkiye de yabancılar tarafından gayrimenkul alımı 2018 yılında değişen gayrimenkul alımı ile vatandaşlığa hak kazanma kanunu ile çok ciddi artmış yaşanmıştır.

Yabancı uyruklu vatandaşların türk vatandaşlığına geçmek ve türkiye pasaportunu almak için 250.000 dolar değerindeki ev alımında patlama yaşanmış bununla birlikte gayrimenkulü satın alan kişilerin büyük bir kısmı resmi işlemlerini tamamladıktan sonra yaşadığı ülkeye geri dönmüştür. Bu durumun yaşanmasından dolayı şuan sadece Turkish Global Danışmanlık şirketi tarafından hizmete sunulan Kiracı Danışmanlığı ortaya çıkmıştır.

Türkiye de gayrimenkulü bulunan ancak gayrimenkulü için kiracı bulup bu kiracı ile aylık işlemlerini takip edemeyen ev sahiplerinin mağduriyet ve hizmet ihtiyacını şirketimiz Turkish Global tarafından giderilmektedir.

Ülkemizdeki evini, dairesini veya dükkanını kiraya vermek isteyen danışanlarımıza yıllık sözleşme yaparak aylık kira gelir takibini yapıyoruz. Bu hizmetimizde danışan ev sahiplerine sunduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir

Sunulan hizmetler;

  • Güvenilir kiracı bulma ve sözleşme işlemleri
  • Kira gelirinizi her ay düzenli olarak hesabınıza aktarma
  • Evinizin vergi ve sigorta işlerinin takibi
  • Evinizin bakım ve onarım işlerinin takibi

 

Bu hizmetlerden yararlanan ev sahipleri istedikleri zaman şirket danışmanlarını arayarak evleri ile ilgili durumları öğrenebilir ve evle ile ilgili takip edilen bütün konular ile ilgili bilgi alabilirler.