27 Mayıs 2021, 16:54 tarihinde eklendi

EVİNİZ BOŞ KALMASIN

EVİNİZ BOŞ KALMASIN

 

 

KİRACI DANIŞMANLIĞINDA SUNMUŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLER

 

Türkiye de gayrimenkulü bulunan ancak gayrimenkulü için kiracı bulup bu kiracı ile aylık işlemlerini takip edemeyen ev sahiplerinin mağduriyet ve hizmet ihtiyacı şirketimiz Turkish Global tarafından giderilmektedir.

Ülkemizdeki evini, dairesini veya dükkanını kiraya vermek isteyen danışanlarımıza yıllık sözleşme yaparak aylık kira gelir takibini yapıyoruz. Danışan ev sahiplerine sunduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir:

 

Sunulan hizmetler;

  1. Güvenilir kiracı bulma ve sözleşme işlemleri
  2. Kira gelirinizi her ay düzenli olarak hesabınıza aktarma
  3. Evinizin vergi ve sigorta işlerinin takibi
  4. Evinizin bakım ve onarım işlerinin takibi

Hizmet Açıklamaları:

1.Güvenilir kiracı : Evinizin kiralarını her ay düzenli şekilde ödeyebilecek maddi gelire sahip kiracılar veya sabit gelirinin olduğu seçkin meslek guruplarındaki kiracı adaylarına evinizi kiraya veriyoruz. Kiracı adaylarından maddi durumunu destekleyen belgeleri aldıktan sonra inceleyip doğruluğuna emin olursak sözleşmeyi yapıyoruz.

2. Kira gelirinin her ay hesabınıza yatırılması : Sahibi olduğunuz gayrimenkulün aylık kira gelirini gününde bize vermiş olduğunuz banka hesabına yatırıyoruz.

3.Evinizin vergi ve sigorta takibi : Sahibi olduğunuz gayrimenkulün gelir veya kira gelirinden kaynaklanan vergilerini takip ediyor ve bunların zamanında ödeneceğini garanti ediyoruz. Yapılması gereken deprem sigortasının başlangıç ve bitiş tarihlerini takip ediyor ceza veya faiz ödemeden gününde sigortalarınızı yaptırmayı garanti ediyoruz. Bütün bu işlemlerin takibini şirketimiz bünyesinde çalışan muhasebecilerimizle yapıyoruz.

4. Evinizin bakım ve onarımı : Kiraya verdiğiniz gayrimenkulünüzün içerisinde kiracı varken veya kiracının evi terk etmesinden sonra kaynaklanan boya, tadilat ve tesisatlar ile ilgili tamir ve onarımlarını yapıyoruz.

Diğer hizmetler

Yukarıda maddeler halinde sıraladığımız hizmetlere ek olarak gayrimenkulünü Turkish Global danışmanlık aracılığı ile kiraya vermek isteyen müşterilerimize sağladığımız hizmetler aşağıdaki gibidir:

1. Vergisini normal olarak ödemek isteyen müşterilerimiz için aylık aidat ve diğer giderlerini göstererek ödeyecekleri vergi oranlarının düşürebilmekteyiz.

2. Sahip olduğu gayrimenkulü mobilyalı olarak kiraya verip daha yüksek gelir elde etmek isteyen müşterilerimiz için evlerine en uygun fiyata mobilyaları alıp, mobilyalı olarak kiralayabilmekteyiz.

Çalışma yöntemimiz

Bizimle çalışan her gayrimenkul sahibine bir dosya numarası verilir ve bu dosya numarası ile şirketimizi aradıklarında sahibi oldukları gayrimenkulün o an ki ve geçmiş işlemleri ile ilgili bütün bilgiler kendisi ile paylaşılır. Ana başlıklar halinde aşağıdaki bilgileri kendilerine anlık olarak bildirebiliyoruz.

  • Gayrimenkulün ne zaman kiraya verildiği
  • Kiracıya ait bilgiler
  • Vergi ve sigortanın ne zaman yapıldığı ve fiyat bilgileri
  • Evi mobilyalı ise mobilyaların kullanım durumu
  • Evin bakım ve onarım durumu

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *